Bahsine’de Tombala

Bahsine’de Tombala

Bahsine kullanıcılarına Türkiye’deki en fazla oyun çeşitliliğini sunan sitelerden biridir ve çok fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Bu oyunlara örnek vermek gerekirse Bahsine’nin en son bünyesine kattığı oyunlardan biri Tombala oyunudur.

Bir zamanlar yıl başlarının en cok oynanan ve en keyifli oyunlarından olan bu oyun günümüzün nostaljik oyunlarındandır. Günümüzde pek fazla oynanmasa da hemen hemen herkes tarafından bilinen bir oyundur. Bahsine bir çok kişinin geçmişinde iz bırakmış bu oyunu eğlenceli bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu oyunda numaralandırılmış kartlar ve taşlar bulunmaktadır. Herkes oyuna başlamadan önce üzerinde numaraların bulunduğu kartlardan birini alır. Taşlar bir torbada yada buna benzer bir haznede tutulur. Herkes rastgele seçilen bu taşlarla kağıtlarında ki numaraları eşleştirerek oyunu bir an önce bitirmeye çalışır. Bu oyunu Bahsine’de dilerseniz canlı kurpiyerler eşliğinde dilerseniz otomatik odalarda oynayabiliyorsunuz. Bahsine çok tercih edilen bu oyunla kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Unutulmaya yüz tutmuş bu oyunu Bahsine’ de oynayarak hem hatıralarınıza geri dönebilir hemde kazandırma olasılığının yüksek olması nedeniyle kazanç sağlayabilirsiniz.

www.bahsine16.com

 

Bir önceki yazımız olan Bahsine Yatırım ve Çekim İşlemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.